۱۴۰۳/۰۳/۱۹

زیر شهر زندگی جاریست

عملیات حفاری خط سوم قطار شهری مشهد به طول ۳۰ کیلومتر با 24 ایستگاه، که مسیر شهرک ابوذر تا قاسم آباد را پوشش می‌دهد، از نیمه دوم فروردین سال ۱۳۹۵ آغاز شده است.
هم اکنون طرح خط سوم در سه شیفت کاری از میدان شهدا تا پایانه مسافربری امام رضا (ع) با تمام ظرفیت در حال انجام است، برای تکمیل ایستگاه ها و تونل این مسیر و بهره برداری اولیه بیش از ۳۰ هزار میلیارد ریال نیاز است که اوراق مشارکت خوبی در سال جاری برای تامین این اعتبار اختصاص یافته است.
با تامین اعتبار، بخش اول خط سوم از میدان شهدا به سمت حرم رضوی و پایانه مسافربری امام رضا (ع) در سال جاری آماده مسافرگیری می شود و سه قطار شامل ۱۵ واگن برای آن پیش بینی شده است، عملیات «تست‌گرم» این مسیر نیز پایانه امام رضا (ع) به سمت حرم مطهر رضوی فروردین ماه امسال با موفقیت انجام شد.

عکاس: محسن بخشنده

نظر شما

گزارش های اخیر

آغاز به کار ستادهای مرکزی انتخاباتی سعید جلیلی و مسعود پزشکیان در مشهد

ستادهای مرکزی انتخاباتی سعید جلیلی و مسعود پزشکیان در استان خراسان رضوی، عصر امروز (۲۸ خرداد ماه) با حضور جمعی از اعضای استانی ستادها در مشهد افتتاح شد.

محمدحسن صلواتی ۱۴۰۳/۰۳/۲۸

نماز عید قربان در حرم مطهر رضوی

نماز عید قربان به امامت آیت الله سید احمد علم الهدی امام جمعه مشهد در حرم مطهر رضوی برگزار شد.

محسن بخشنده ۱۴۰۳/۰۳/۲۸

مراسم پر فیض دعای عرفه در حرم مطهر رضوی

مراسم پر فیض دعای عرفه امام حسین (ع) عصر امروز یکشنبه ۲۷ خردادماه با حضور اقشار مختلف مردم و زائران امام هشتم علیه السلام در حرم مطهر رضوی برگزار شد.

محمدحسن صلواتی ۱۴۰۳/۰۳/۲۷