۱۴۰۰/۰۸/۱۲

نمایشگاه آثار هنری « نمانخ »

نمایشگاه انفرادی « نمانخ » با آثاری از حامد‌ ارزانی  دهکردی هنرمند شهرکردی این روزها در نگارخانه « بن بست » مشهد در جریان است.
آثار به نمایش در آمده در این نمایشگاه هنر ترکیب میخ ، نخ و نور است که بیننده را مجذوب خود می کند.
در بخشی از بیانیه این نمایشگاه آمده است : « String Art (میخ و نخ)، میخ‌ها را روی چوب ثابت می‌کند و نخ‌ها مجبورند با عبور از بین میخ‌های ثابت به حرکت و تصویر برسند. تصویر نهایی بر خلاف آنچه در جهان بیرون پس از گذر از آن موانع صلب برای ما اتفاق می‌افتد، معمولا متناسب، منظم و دل نشین است. من اراده و توانم را صبورانه از بین میخ‌ها عبور دادم و با تکرار خطوط صاف و محدود بین دو میخ به انحنا و رهایی رسیدم. امیدوارم نتیجه‌ی این تلاش برای بیننده چشم نواز باشد.»

عکاس: مهدیه غفوریان

نظر شما

گزارش های اخیر

سی و یکمین جشنواره تئاتر استان خراسان رضوی 2

دومین روز از سی و یکمین جشنواره تئاتر خراسان با اجرای نمایش های "دون ژوان" ، "سرور برازنده الکتراست"، "مهمانشر" و "هملت" در سالن های نمایش مجتمع امام رضا (ع) و حوزه...

داوود بهگام ۱۴۰۰/۰۹/۱۱

سی و یکمین جشنواره تئاتر استانی خراسان رضوی 1

اولین روز از سی و یکمین جشنواره تئاتر خراسان با اجرای نمایش های "عبدالله" ، " سوختگی درجه ۳ " و "درخشش صبحگاهی سیاره ناهید " در سالن های نمایش مجتمع امام رضا (ع)...

عکاسان فوتوشهر ۱۴۰۰/۰۹/۱۰

نمایشگاه آثار خوشنویسی « رویایی به حقیقت پیوسته »

نمایشگاه آثار خوشنویسی سیده زینب حسینی با عنوان «رویایی به حقیقت پیوسته »در نگارخانه فردوسی جهاد دانشگاهی مشهد از 29 آبان الی 3 آذرماه میزبان علاقه مندان است.

مرضیه میرنژاد ۱۴۰۰/۰۹/۰۲